Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik digitális játékkulcs...

Melyik digitális játékkulcs oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek, ami 100% megbízható, de kicsit olcsóbbak a játékok, mint steamen. Olyasmi oldalakra gondolok, mint pl a G2A.

2018. jan. 2. 13:53
 1/4 Nem tudom mi a nevem válasza:

olyat nem tudok csak amin keresztül steam kulcs hoz juthatsz hozzá kicsit nehezebben de jó bármien játékhoz hozzá férhetsz én is onnan szedtem egy csomó játékot


1. [link] (itt sorsolásokon vehetsz részt)

2. [link] (itt szintén sorsolások folynak)


ennyit tudtam össze gyüjteni

2018. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bundle oldalak jöhetnek még szóba saját áruházzal: Fanatical (régi nevén Bundlestars), vagy a Humble Bundle.


A G2A, Kinguin és egyéb orosz kulcsos oldalak mind szürkepiaciak, ami messze van a 100% megbízhatóságtól (lopott kulcsot is árulnak, ha nem fizeted a biztosítási havidíjat akkor a bevont kulcs esetén a játékot és pénzed is oda). Ettől már csak az rosszabb ami VPN-es szabálykijátszásra, és egyéb csalásra épül.


Ha nem konkrét játékokat akarsz megvenni csak akciósan akarsz sok játékhoz hozzájutni, a HumbleBundle egyéni akcióit vagy a Monthly nevű havidíjas szolgáltatását ajánlom. Itt havi 12 dollár befizetésével 5-7 játékot kapsz 120-150 dollár értékben, különböző témákból válogatva. Én mióta ezt veszem már nem vásárolok Steamen, mégis rengeteg jó játékhoz jutottam hozzá. Évi 40 ezer forintból körülbelül 800 ezer forintnyi játékot kapsz. Azok a kulcsok amik már megvannak neked vagy nem érdekelnek pedig továbbcseréled vagy eladod olyan reddit oldalakon mint amit linkeltek. Én például így adtam el egy nekem érdektelen játék DLC-jét egy Rocket League kulcsért, ami eszmeileg többet ért mint a felesleges kulcs. Ami az izgalomfaktorát adja, hogy nincsenek bejelentve a játékok, mindig akkor derül ki mikor feloldódik és egyben megkapod a kulcsokat. A játékok megoszlása: 1 játék az elmúlt évből (40-60 dolláros tier), 1 magasan népszerű játék az elmúlt 1-2 évből (20-40 dolláros tier), 1-2 népszerű indie játék, és 1-2 indie promóciós bemutató.


Itt megnézheted hogy havi 12 dolcsiért miket adtak:

[link]


Ha összeszedtél pár havi játékot akkor lehet menni eladni a kulcsokat. Mivel a Monthly értéke 12 euró, ezért a 60 eurós játék sem megy el 12 euró értéknél többért. Mondok egy példát: A Dirt Rally 60 euróba kerül, része volt a 12 eurós havi csomagnak. Steamen 60 euróért veszed meg nyilvánvalóan, Redditen a Montly-felesleget áruló szubon már nem ér több 3-5 eurónál. Fél év elteltével már csak 3 euró Paypale-en keresztül.

Példa:

[link]


És most lehet mondani hogy ez átverés meg csalás meg lehúzás, és pont az a lényege hogy nem. Ő 12 eurót fizetett a csomagért, és még majdnem a feléért el tudta adni azt a kulcsot ami neki lényegében "ingyen" járt, tehát 5-ért is bőven nyereséges neki a kulcstól megszabadulni. A másik pedig a szigorú hitelesítési eljárás és megbízhatósági ranglista, hogy ne tudja egy jött-ment a nem létező kulcsait eladni. Tehát ha te pár euróért akarsz 40-60 eurós játékok felesleges kulcsait venni, ezek a szubok (IndieGameSwap, SteamSwap, GameTrade) nagyon jók. Egyedül arra kell figyelned hogy ne legyen régiózár a kulcson, bár ez fel van tüntetve ha mégis lenne (nem jellemző).

2018. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
cdkeys . com-ról mi a véleményetek?
2018. jan. 2. 20:49
 4/4 anonim válasza:

G2A-kerüld,a többiek rendben vannak.

Allkeyshop oldalon ár összehasonlitás van igy még jobban tudsz dönteni

2021. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!