Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen stádiumban, életkorban...

Milyen stádiumban, életkorban fogunk feltámadni? Mert a vallás feltámadást is tanítja.

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kb. ötven generációval ezelőtt egy harcban meghalt az ősöm 20 éves korában, akinek én egyenes ágon leszármazottja vagyok, de én már elmúltam 20 éves.Akkor hogy lesz, mert logikusan mindenki az ősöm utódjai közül fiatalabb kell hogy legyen 20 évnél, mert hogy nézne ki hogy a gyermek idősebb legyen mint a szülő. Mire számíthatok, mert nem szeretnék hátul gombolós nadrágban a homokban ücsörögni. Amúgy megfelelne a 18 éves állapot, de mi lesz akkor az utódaimmal, akik akkor mind 18 évesnél fiatalabbak kellene hogy legyenek, mert hogy nézne ki hogy én mint nagypapa szakáll nélküli, s az unokám pedig egy ősz hajú trotty?

2018. jan. 2. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem a test támad fel, hanem csak a lélek, a vallás szerint.
2018. jan. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom.De Jézus, a Biblia szerint harmadnapra feltámadt.A jehovák pedig a testi-lelki feltámadást hirdetik
2018. jan. 3. 07:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező? És még hiszel a mesékben?!
2018. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy már minden hülyeséget olvastam. ( egyébként ezt is csak már nem emlékeztem rá )


Köszönöm a felevenítést, bár ez most jobban fájt mint akartam.

2018. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dr.G.M. ***** válasza:
Nincs pontosan meghatározott idő. Én az újjászületést vallom. Célja, az egyén tanulása és előrehaladása. Olyan korban és helyzetben születik újjá, ahol éppen meg tudja tanulni, amit meg kell. Ez lehet pár nap, de akár évszázad is.
2020. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!