Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kerülhet erre az oldalra...

Hogy kerülhet erre az oldalra annyi bu. Kó, szívtelen ember?

Figyelt kérdés

Naponta felnézek az oldalra már több éve.

Én is nagyon sokszor szívtam meg, mert segítséget kértem, de sokszor szinte mindenki belém rúgott. Nagyjából már megszoktam. Napi szinten (lehet, hogy olykor csak heti-havi szinten) ha nagyon eldurvul a helyzet, a saját kérdéseimből egyből törlöm a kérdést, aztán a sok IQ MÍNUSZ 200-as had puffogjon, öljék egymást, őrjöngjenek amiért már nem tudok válaszolni nekik.

Én már megszoktam.


De aki nem, és tényleg egy kérdést tesz fel, egy tanácsot szeretne kérni, azzal miért annyira ge...ik sokan?

Valakinek abortusza lesz/volt.

Valaki talált egy kiscicát, kiskutyát de nem tudja megtartani.

Valakit kidobott a felesége/férje és a másik fél átlagon felüli babatartást követel.

Valaki már az 5-ik forgalmi vizsgáját teszi és még mindig megbukik.

Valaki házi feladat kérdést tesz fel, de elküldik a pics...., mert nem maga próbálja meg.


Én csak egy egyszerű orvos (patológus) vagyok, aki bár próbál több kategóriában is segíteni, de sokszor még én kapom a szennyet, meg a mocskot.

De miért?


Aki nem tud válaszolni értelem szerűen az itteni kérdésekre, az miért válaszol?

Miért kötekedik?

Miért szítja a feszültséget?


Ha én nem tudok valamiben segíteni, akkor nem szólok a kérdéshez.


Az ilyen válaszokat miért nem szelektálják a moderátorok?


2015. máj. 27. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Mert ha valaki itt segítséget kér, akkor számomra nyilvánvaló, hogy hajlandó változtatni a helyzetén. Aztán jön a sok rinyap*csa, aki csak nyafogni jön, mindenre kifogása, semmilyen válasz nem tetszik neki, csak nyűglődik, aztán megsértődik.

Másrészt ha valaki hülye, akkor nem fogom megveregetni a kis buksiát. Kicseszett saját magával? Úgy kell neki.


(Mi az isten az a "babatartás"? Eg orvos tanulja már meg használni a saját anyanyelvét.)

2015. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ezen az oldalon vannak ennyien ,hanem az egész országban. Ez csak egy leképeződése az egésznek. Élőben ezek az emberek is a szemedbe mosolyognak, de aztán hátad mögött kibeszélnek és ármánykodnak.
2015. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy te is mondod, nagyon sokan használják segítségkérésre az oldalt, és az emberek mindig szeretik megalázni a gyengébbet, és belerúgni abba, aki bajban van. A való életben sincs kevesebb ilyen rosszindulatú figura, csak itt bátrabbak.


Az emberi butaságról meg nem is beszélek, sokan osztják az észt olyan témákban, amiről semmi fogalmuk sincsen, de pont mivel semmi fogalmuk nincsen róla, nem veszik észre, hogy milyen tudatlanok. De ez is csak általános emberi tulajdonság, nem csak a gyakorira jellemző.

2015. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az oldal pontosan azt tükrözi amennyi a hétköznapokban is van. Nem is értem ezt miért nem látják.

Csak annyi a különbség, hogy itt anonimitás van, és élőben nem fogják az arcodba mondani, de attól még ilyen emberek.

2015. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként meg mi az, hogy bu.Kó? Miért nem lehet kiírni, hogy bunkó? Ez nem csúnya szó, ez egy negatív tulajdonság. Ezt sem értettem itt soha sem, egyesek miért nem írják le normálisan a szót? Ez nem egyenértékű a bu#ival vagy a ku#vával...
2015. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Mert van az oldalon egy automata trágárságszűrő, és nem lehet tudni mit vesz annak ,és mit nem.
2015. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, megjött a hisztigép tinilányka, aki próbálja felnőttnek beállítani magát. Édesem, egy felnőtt nem hisztizik ezen, hanem átgörgeti a neki nem tetsző válaszokat és kész. Az oldal pedig valóban nem arra van, hogy a leckéteket itt írassátok meg másokkal. Az egy dolog, ha valaki kiírja, hogy hol akadt el, az olyanok mindig kapnak segítő választ, de mikor csak ideböfögi a feladatot és várja a csodát, az tényleg menjen a fenébe. Ja, meg a kérdések kétharmada kamu, de te nyugodtan ess hasra és könyezz otthon a gép előtt ezeken a szívszaggató műproblémákon...
2015. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A babatartás alatt a gyerektartást értem, de gondolom ez egyértelmű, viszont kb. 1000 %-ig nem értek ezzel az egésszel egyet, (mármint a gyerektartás fogalmával Magyarországon), azért írom így, mert babát még el kell "tartani", de ...... (a többibe ne menjünk bele).



"Na, megjött a hisztigép tinilányka...."


De jó lenne ha így lenne! Akkor én nem egy 34 éves diplomás orvos nő lennék, hanem egy kis hisztis pi...a.


Bárcsak még ott tartanék!!!



Igen, tudom, hogy túl reagálom, és túl sok itt a kamu kérdés, és tényleg vannak olyanok akik megérdemlik, hogy "jól fenékbe billentsék" őket, de valahogy szűrni kéne a dolgot.


Aki tényleg kamu, az megérdemli.

De aki ide jön nagyjából végső kétségbe esésébe, abba nem belerúgni kéne!

2015. máj. 27. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Van diploma nélküli orvosnő is? :D
2015. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!