Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beletudna kakálni egy ember...

Beletudna kakálni egy ember egy másik ember seggébe?

Figyelt kérdés
A két seggly uk összenyomásával.Semmi értelme nem lenne de akkor is.
2018. jan. 3. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsirdagadék_ válasza:

Szerintem nem lehetetlen, csak építeni kell hozzá eszközt. Kell egy rövid cső, ami merev anyagból van (acél, alu, PVC, stb. mind játszik) és a külső átmérője kb. ánusz vastagságú. A cső mindkét végére kell szerelni tömítést és tapadókorongot, vagy ha nem riadsz vissza fájdalomtól, akkor a csővéget kell az ánuszba felhelyezni, és akkor a feszülő záróizmok tömítenek.


Továbbá gondoskodni kell légzőfuratról, mert ha a levegő nem tudja a csövet elhagyni, akkor kinyomod a kakát, és félő, hogy meg fog állni félúton, esetleg a megnövekedett nyomás vissza is lövi beléd. Továbbá a másik embernek fájhat a nagy nyomású levegő a fenekében, de ezutóbbiban nem vagyok biztos. Mindenesetre a fájdalom/sérülés veszélye fennáll, óvatosnak lenni meg nincs semmiben. Hogyha megszalad a nyomás, az a művelet sikerességét is veszélyezteti. Talán a másik ember fenekéhez közeli véghez érné meg a legjobban beépíteni a nyomásszabályozást. Hangsúlyoznám, hogy felfúrni a csövet nem elég, azon a kakád is ki fog folyni. Vásárolj és építs be egy pneumatikus biztonsági szelepet. Azok olyanok, hogy zárva vannak, amíg fel nem épül egy adott nyomás a rendszerben. Amikor a nyomás megszalad, egy pillanatra kinyit és leengedi a többletlevegőt, majd ismét bezár. Az "adott nyomás" a szerelvény jellemzője, bármilyen tudsz kapni, én kicsit javaslok, hogy a művelet gördülékeny legyen és a sérülés kockázata is minimálisra csökkenjen. Az lenne a legjobb, ha néhány század bar-ra már kinyitna.


Így szakaszosan áttolhatod a kakádat, mindig tolsz rajta egy kicsit, felépül egy nyomás, kinyit a biztonsági szelep, visszaállnak a rendszerben az atmoszferikus körülmények, és tolhatod tovább.


Sok sikert!

2018. jan. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen "behatás" következtében merül fel valakiben, egy ilyen kérdés.
2018. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsirdagadék_ válasza:
#4 Szerintem ez a kérdés felmerült már mindenkiben, csak kevesen jutnak el odáig, hogy ezt elkezdjék megtárgyalni a többi emberrel.
2018. jan. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Hát, úgy látszík, en kilógok a sorból, mert nem emlékszem, hogy valaha is felmerült volna bennem ez a kérdés.
2018. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyomáskiegylítés az ellenálláson múlik
2018. jan. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,természetesen a kérdés elméleti síkon létezhet.Nem tudom milyen hatás vitt rá egyszerűen beugrott és leírtam a kérdést,meglepően normális válaszokat kaptam eddig sőt rendkívül kidolgozottat is.Kicsit vicces is érdekes is.
2018. jan. 4. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!