Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceni Adysok! Mi a vélemén...

Debreceni Adysok! Mi a véleményetek a dráma szakról és drámásokról? (többi lent) Fontos!

Figyelt kérdés
Szóval, kezdek elbizonytalanodni... ha drámás vagy, az érdekelne milyen a felvételi, a tanárok, nehézség. Mivel nem szeretnék csak ellenni, hanem tényleg tanulni is, milyen erősségű a többi tantárgy? Akik pedig nem drámások, csak adysok... Hallottam olyat hogy nem nagyon szeretik a drámásokat. Igaz ez, és ha igen miért? Köszi :333

2018. jan. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Adys vagyok de nem drámás

Amit tudok róluk az az h nyekes évvel kezdenek a második nyelvük az olasz valamint azt, hogy énekelni, táncolni és verset mondani is kell szóbelin :)

2018. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia en adys vagyok es dramas

Ha nem az az almod h szinesz legyel akkor ne gyere ide

Adj helyet azoknak akik errol álmodnak

2018. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam szakmai napokon. Az utolsó válaszolónak mondom, hogy ha oda jársz akkor pontosan tudod, hogy a dráma és színjátszás nem csak a ,,színészkedésről" szól, vagy hogy a színpadon tudok verseket mondani. Mélyebb és komplexebb, valamit ezer dologra megtanít, nem csak arra hogy hogyan próbálkozz a színművészetin a későbbiekben.
2018. jan. 7. 14:01
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én is adyis vagyok dráma tagozaton és nagyon szeretem! A felvételinél a központiból a magyart megduplázzák a matekot szinte nem is nézik . A szóbelin 3 műdalt és 3 népdalt kellett énekelni illetve egy kis rövid tánc darab volt. Igazából nem is nagyon nézik a többi tantárgyat csak az angolt és az olaszt amit első évben tanulsz emeltszinten! Erősségre elég erős gimi viszont a dráma nem a legerősebb ha olyan szempontból nézzük . És háth igen ! A nem drámások nem szeretnek minket mert mi a folyosón énekelünk ,táncolunk vagy éppen verset mondunk és ezt sokan nem szeretik de meg szokjál végül. Én nagyon imádom az adyt csak ajánlani tudom❤
2018. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!