Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dráma tagozatos gimibe szeretn...

Dráma tagozatos gimibe szeretnék jelentkezni, de félek, a mostani tanáraim és ofőm reakciójától. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os meg minden és középiskolát kéne választanunk, viszont én mindenképpen dráma tagozatra szeretnék jelentkezni, de kicsit félek, hogy milene az ofőm (megúgy azösszes többi tanár) reakciója rá. Szerintetek ilyenkor mit kéne csinálnom?
2017. szept. 17. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy klisés válasz, de ne aggódj miatta! Ez a te életed, ha te ezt szeretnéd a jövődben csinálni, akkor tegyél érte. Én például féltem azt csinálni amit szerettem volna és most már eléggé megbántam, hogy nem álltam ki magamért és a pályaválasztásomért. Hidd el, nem jó olyan dologgal foglalkozni, amit nem szeretsz. A végén csak tönkre fog tenni. Szóval dönts úgy, ahogy te akarsz, de azért próbáld meg elmagyarázni a szüleidnek meg az osztályfőnöködnek, hogy ezt te átgondoltad és ez az, amivel foglalkozni szeretnél.
2017. szept. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm.
2017. szept. 19. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp csináld azt amit szeretnél;)

Ja és a debreceni Adyban is van dráma szak, oda járok de nem drámás vagyok és nagyon jó a hangulat, a közösség, a tanárok. Csak ajánlani tudom:)

2018. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!