Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakon tanuljak tovább,...

Milyen szakon tanuljak tovább, hol tudok elhelyezkedni, ha a földrajzból vagyok jó? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Tantárgyak közül a földrajz a kedvencem, de jó vagyok magyar nyelvtanból is. A jövőben utazással kapcsolatban szeretnék foglalkozni (szerintem a földrajz ennek kedvez), így ha arról van szó, nekiállnék és lehet sikerülne középfokú angol nyelvvizsgától jobban elrugaszkodni magasabb szintre, esetleg némettel is komolyabban foglalkozni. Most töltöttem be a 16-ot, 9.-es vagyok egy nyolcosztályos gimnáziumban, már van középfokú angol nyelvvizsgám, és szeretnék már továbbtanulással foglalkozni, mert tanáraim arra ösztönöznek, hogy 11. osztályra döntsük el, hová szeretnénk továbbtanulni, ám tanácstalan vagyok, hogy ilyen tantárgyakkal mivel foglalkozhatnék felnőtt koromban. Tudtok ezen az információk alapján tanácsolni valamit? (Egyébként lány vagyok, ha ez valamit befolyásol) Előre is köszönöm!
2018. jan. 4. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!