Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom levágni csupaszra a...

Nem tudom levágni csupaszra a szakállam, miért?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok már rég nő a szákallam két oldalba is meg az államnál is s nem tudom úgy lehúzni,hogy ne látszódjon mindig látszik, mit tegyek?

2018. jan. 6. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Komám, ha erős, sűrű az arcszőrzeted (főleg, ha még sötét színű is), akkor még borotválkozás után is szürkés árnyalatú lesz az arcbőröd.

Vagy elmész végleges szőrtelenítésre, vagy gyanta:)

Ha rám hallgatsz, akkor viszont fogadd el, sok ember még 30 évesen is azért sopánkodik, hogy csak egy szakmunkásbajuszt tud felmutatni arcszőrzet ügyileg.

Amíg nem nő mindenhol közel egyenletesen, addig borotválkozz, később aztán fazonírozhatod a borostát, szakállat.

2018. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van abba is hogy borotválkozás után is szürkés árnyalatú az arcbőröm...lehet gyantán maradok
2018. jan. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!