Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok "védekezni...

Ti hogyan szoktatok "védekezni" a trollok ellen?

Figyelt kérdés
Szerencsére, elég jó módszert találtam, már kétszer alkalmaztam is, hatékonyan! Az egyiknek szemére is vetettem, a másiknak meg másnap akartam elmondani, de úgy látszik, sejtette, és törölte magát!

2018. jan. 7. 00:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Kár, hogy nem is lehet törölni magunkat..
2018. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
6%
sehogy. én vagyok a troll.
2018. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1-esnek! Ne írogass hülyeségeket? A köv. üzenetet kaptam a rendszertől:

"Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

Gondolom, értesz magyarul, felfogod, mit jelent!


2-es! Hülyék ellen nem is kell védekezni!


Lehet, hogy mindketten ugyanazok a személyek vagytok?

2018. jan. 7. 01:01
 4/16 A kérdező kommentje:
? helyett ! -et akartam az első sorban használni!
2018. jan. 7. 01:03
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Akkor próbáld meg törölni magad, majd szólj, ha sikerült. Max ha írsz az adminoknak, de azok nem fognak egyből törölni. Valószínű letiltották, mivel trollkodott..
2018. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

1-5, de,lehet törölni magad, aminek az a folyamata, hogy írsz az adminoknak.

Álltalában max 1-2 nap, amíg törölnek

Benne van az álltalános tudnivalók részben..

2018. jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyira ne légy naiv, hogy az admin minden magánlevelezést elolvas! Mert vele a kapcsolatban kb 20-25 levél erejéig voltam, s megegyeztünk, hogy másnap este folytatjuk! 1 nap alatt szerintem megoldható a törlés!
2018. jan. 7. 01:09
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os - igen, igazad van, így van! De hát, tudod, könnyebb az "okosat" játszani, mint a szabályokat áttanulmányozni!
2018. jan. 7. 01:12
 9/16 anonim válasza:
Vingardium Leviosa
2018. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Meleg vagyok és nem troll, de azért meg kell hagyni, hogy neked van egy "érdekes" stílusod. :D
2018. jan. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!