Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól nem kell óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól nem kell óvszerrel védekezni? Yasminelle fogamzásgátló tablettát írtak fel. Eddig sohasem szedtem fogamzásgátlót. Most jött meg bevettem az első tablettát. Mikortól leszek védett a terhesség ellen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
tájékoztató? szerinted azt miért találták ki?? meg a kereső is ott van, volt már sok ilyen kérdés.
2008. dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt szedek... A tájékoztatóba benne van h ha menstruációd első napján veszed be akkor egyből védet vagy... én ebben nem bíztam és az orvosom is azt mondta h mivel életemben először kezdem el és érdemes várni egy hónapot h h reagál a szervezetem rá és majd csak a 2. levéltől szeretkeztem a párommal óvszer nélkül... Szerintem Te is várj ennyit... inkább egy hónap még gumiba mint egy baba...
2008. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mit ír a tájékoztatója! Ha benne van, hogy ha a mensid első napján veszed be az első szemet, akkor onnantól véd! Nem kell kételkedni benne! Az enyém is az első naptól véd, és nem is védekeztünk gumival mellette az 1. hónapban, mégsem lettem terhes! Nem hiába írják rá a tájékoztatójára!
2008. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak sokan mondják hogy várni kell vele legalább egy hónapot hogy biztos hozzászokjon a szervezet hogy biztos védjen meg hasonlókat. Csak ezért kérdeztem.
2008. dec. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!