Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2018-ban hol lehet film...

2018-ban hol lehet film castingra jelentkezni? Meg hogy zajlik egy casting?

Figyelt kérdés
Néztem az interneten hogy lehet de mind 2-3 éve volt és 2018-ra nem találtam semmit.Még soha sem voltam de szeretném magam kipróbálni mint színész a színház is nagyon vonz meg a filmezés is

2018. jan. 8. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne
2018. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Engem is nagyon érdekelne még itt 2019 végén is 🙂 nektek lett amit valami?
2019. dec. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia ! Én is így voltam bár szerencsére már megy a casting nekem, Szabadszínéz oldalon lehet castingolni nagyok a követelmények de a színezet is nagy dolog
2021. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szabadszinészről van egy véleményem. Nálunk a színházban a rendező rendkívül ajánlgatta. De nagyon sok a lehuzós/átverős Cast.
2021. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4 Igen kell hozzá szerencse nem mondom de azért még mindig jobb mint csak otthon várni a csodára, hogy majd egyszercsak valahogy színész legyen a kérdező
2021. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát úgy nem leszel színész, hogy otthon ülsz. Mondjuk nekem sok tanulás, alázat, szorgalom és kitartás kellett hozzá, hogy elérnem a célom.

Csak sajna sokan vannak akik összetévesztik a színművészetet a televízióceleb fogalmával....

2021. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 pontosan igazad van!
2021. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!