Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki tud olaszul, ez...

Valaki aki tud olaszul, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

"un escracho de tu idolo"

google fordítót belinkelni nem kérek, köszönöm.



2018. jan. 9. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem olasz, hanem spanyol. (argentin). Milyen szövegkörnyezetben volt? Az escracho-t pontosan nem tudom hogy mondjuk, az a típusú kép amit ha csinálunk rosszul sikerül (mert rosszul néz ki rajta az ember) akkor töröljük vagy heccelésből elküldjük a másiknak. a de tu idolo pedig példaképednek. Tehát legmagyarosabban úgy fordítanám hogy a példaképednek egy rosszul sikerült képe
2018. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez spanyol, vagy portugál, de biztos, hogy nem olasz...
2018. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ohh...hát jó tudni :D beírtam a google fordítóba, és a nyelvfelismerés azt dobta ki rá, hogy olasz. én is furáltam, mert nekem is egy kicsit spanyolos beütése volt :D a jelentésre meghogy mit adott ki, azt inkább hagynám... köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!