Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lg cinema 3d szemüvegek...

Witcher0372 kérdése:

Lg cinema 3d szemüvegek milyen tipusu filmekhez alkalmasak?

Figyelt kérdés
Üdv, vásároltam 4 db LG cinema 3d szemüveget (AG-F315) az lenne a kérdésem hogy milyen 3d-s formátumu filmekhez azkalmas? Youtubon rengeteg filmet videot kisfilmet kiprobáltam de sajnos valami nem jó.Vannakolyan készülékeim amik támogatják a 3d-t Pl: Acer X137WH Projektor 3d támogatás valamint van egy Sony BDVE2100 3D házimozi rendszerem. válaszokat segitséget előre is köszönöm.
2018. jan. 10. 16:38
 1/1 anonim válasza:
Amiket pl ncoreról tölts le 3ds filmeket, azokhoz biztos jó, a YouTube filmeihez nem jó. A neten esetleg a nem színes (értsd: amin a kép kb. pont ugyanolyan színű mint az eredeti (nem 3ds) változatban) filmekhez jó. Én csak a YouTube-os és az ncores változatot próbáltam. 😊🙂
2018. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!