Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sos Nightcore zeneszám?

Sos Nightcore zeneszám?

Figyelt kérdés

Hátha valaki ismeri leírásból.

Beleőrülök. 6 éve nem találom de sose találtam meg bármit írtam a böngészőbe.


Ne tessék félre érteni nincs szándékomban vakdosni magam.


A nightcore képen egy anime lány volt már már színtelen szürke képen. És szemből vágta a kezétegy pengével amiből folyt a vér.

Elég nyugis szám. Maga a szövege is ahogy emlékszem lehangoló volt. (Azt a konkrét leírást. xd)


Tudom így elég morbidnak hangzik de nagyon megtetszett még anno a dallama. Félek letörölték:c.


Örülnék bármilyen segítségnek linknek címnek.



2018. jan. 11. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg emlékszel a szám igazi előadójára, vagy hogy a lány hogy nézett ki? Vagy talán valamire a szövegéből? Vagy a refrénre? Vagy egyáltalán angol szám volt?


Sajnos ez elég kevés információ, tudom, hogy nem te tehetsz róla, és idegesítő lehet, ahogyan én ezeket leírom, de ezt így nem hinném hogy bárki felismeri.


Bár vannak csodák😊😉

2018. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Angolul énekelt egy lány benne. (gondolom, bár a nightcore bármire képesxd)

Szemből látszódott a lány a képen, háttérképe nagyon nem volt csak a lány ahogy kinyújtja a kezét és vágja xd.


Ha tudnám az előadót, gondolom már rátaláltam volna..

szóval nem igazán. Az eredeti számnak is csak a képére emlékszem. Az is valamiféle monokróm volt. Ott a egy nő állt háttal a képen és a háttérben egy fa volt.


Sajna én se tudok többet írni, mert akkor nem irogatnék gyakorira sem:D.


Az biztos hogy nem egy mostani sláger lehet.

2018. jan. 12. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!