Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hanyas átlaggal vesznek fel a...

Hanyas átlaggal vesznek fel a Szolnoki Keróba? (Kereskedelmi és Vendéglátóipari Tagintézmény)

Figyelt kérdés

Először is a Szolnokiakhoz szólnék. A Keróba hanyas átlaggal vesznek vesznek fel? Mert olyan 3,6-3,8 az átlagom. Beszéltem unokatesómmal, ő szinte bukásra állt, épphogy meglett a kettese nyolcadikban. De ő pincérnek ment. Én meg a logisztikára szeretnék jelentkezni. (de hát ezis 3 evvel ezelőtt volt, lehet hogy azota esetleg "feljebb tették a lécet"). A válaszokat előre is köszönöm:)

Ui.:tudom rengeteg, sot meg annál is több ilyen kérdés van, de muszáj volt mégis megkerdeznem



2018. jan. 11. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg még plusz annyi, hogy ott van 0.ik előkészítő angol?
2018. jan. 11. 19:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Az átlagod tökéletes, angol nulladik pedig nincsen, csak kereskedő, postai üzleti ügyintéző, vendéglátásszervező, cukrász, eladó, fogadós, pincér és szakács szak van. Remélem nem baj, hogy úgy írtam választ, hogy nemvagyok szolnoki, de Szolnoktól 20 km-re lakom.
2018. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy baj. Nagyon szepen koszi:)
2018. jan. 12. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg még valami. Nemtudom hogy majd látod-e ezt a kérdést, de az véletlenül nem tudod, hogy a logisztikára lányok vagy fiúk járnak-e inkább? Vagy ez így vegyes?
2018. jan. 14. 15:28
 5/7 anonim válasza:
Én voltam Kerós 2 éve és vegyen voltak az akkori évfolyamtársaim. :)
2018. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2018. jan. 28. 01:06
 7/7 anonim válasza:
Na felvettek?
2019. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!