Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Policisztás petefészkű lányok,...

Policisztás petefészkű lányok, nők asszonyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni , hogy lányok , akiknek policisztás petefészkük van (PCOS)azok közül esett már valaki teherbe és szült-e már valaki ?mert olvastam , hogy ez meddőséggel jár.. Nekem most derült ki hogy ilyen betegségem van és nagyon félek hogy nem lehet saját gyermekem , és hogy ha családalapításra kerül majd a sor és megtudja a férjem el akar majd válni, félek hogy senkinek sem fogok így kelleni .



2018. jan. 12. 17:52
 1/1 anonim válasza:
Szerintem sokan vagyunk, ne aggódj, olvass utána, hogyan kezelik, a fogamzásgátlót felejtsd el azonnal és mire arra kerül a sor, egyensúlyban lesz a szervezeted és remélhetőleg hamar jön a gyermekáldás is :) nekem két, ráadásul éppen akkor nem tervezett kiscsajszim van :-D
2018. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!