Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fű szagú izzadtság. Lehetséges?

Fű szagú izzadtság. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Amióta napi szinten füvezek, azt vettem észre hogy az izzadtságom is fű szagú. Tudom hülyén hangzik,de az alkohol szag is párolog bőrön keresztül. Másnak van esetleg hasonló tapasztalata?

2018. jan. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hülyeség, szerintem megszoktad mér a szagát vagy ha laksába tolod vagy zárt helyen nem szellőzik ki.
2018. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En fuvezes nelkul is fuszagunak erzem sokszor magam, ha leizzadok. Es a volt parom is megjegyezte anno, szoval csak nem vagyok teljesen hulye. :D
2018. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet. Én mikor hébe-hóba ellövök egy csillagot akkor olyat köhögök... rendesen mikor köhögök érzem az izét elég fura, szóval lehetséges ha sokat tolod hogy olyan. Mint pl: ha sok hagymát eszel a bőrödön jön majd ki a hagyma szaga.
2018. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be is képzelheted csak, sok ember érez fűszagunak dolgokat a használat utáni napokban, amiket mások nem. Én pl. a sima cigi füstjét, ruhát, meg volt, hogy a rízst is.
2018. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!