Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mint haver próbál...

Szerintetek mint haver próbál törődni velem vagy esetleg többet is érez irántam?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk, már 1,5 éve. Az utóbbi kb 2 évem korántsem volt könnyű. Ő mindig meghallgatott, ha azt mondtam, hogy semmi baj nincs ő akkor is látta, hogy van ellentétben a többiekkel (bár lehet h őket csak nem érdekelte). Most van barátnője, aki nagyon féltékeny típus. A napokban volt egy kisebb összejövetel, ahol mind a ketten ott voltak. A srác rám sem nézett, hozzám sem szólt. Ezt megelőző napon nagyon rossz kedvem volt és úgy mentem dolgozni, nem mondtam el, hogy mi történt, de ő jött utánam és jobb kedvre próbált deríteni. Az összejövetel másnapján megkérdezte, hogy jobban vagyok-e már. Kíváncsi lennék, hogy ti mint kívülállók mit gondoltok.
2018. jan. 14. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de a törődés és a szerelem (ami hiába mossák össze, nem azonos a szeretettel) teljesen kizárja egymást. (AZ benne van, hogy esetleg ő barátként és nem haverként tekint rád, már ha ez neked többnek számít.)
2018. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :), alapvetően persze egy barát több mint egy haver.. De ebben az esetben a több állat mint vonzalmat értettem :(
2018. jan. 14. 23:51
 3/4 A kérdező kommentje:
*alatt, bocsi auto correct :')
2018. jan. 14. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra írtam is, hogy nem szerelmes beléd, ha arra vagy kíváncsi, hogy ettől független szexuálisan vonzónak tart e, azt így nem lehet megmondani, de ebből nem jöhetsz ki jól akkor se. (Mit akarnál egy olyan férfitól aki csak egy kis vonzalomért elhagyja vagy megcsalja a barátnőjét? Ugyan úgy járnál később te is.)
2018. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!