Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köldönk piercing szúrásnál a...

Köldönk piercing szúrásnál a fagasztó spray megégetett volt valakinek ilyen? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Csináltattam szalonba egy köldök piercinget nem is olcsón ráadásul ajánlás alapján választottam a helyet.. ( ezt azért írom hogy nem egy itthon ügyeskedett piercingről van szó) rendben is volt minden fagyasztó sprayel lefújták beszúrták eljöttem .. a piercing az szép bese gyuladt kezeltem betadinel.. de a két szúrás között fel hólyagosodott el lilult mint egy égési sérülés.. azt mondta a szalon hogy el fog múlni érzékeny volt a bőröm a fagyasztóra.. oké.. kezelgett szépen a seb rajta begyogyúlt és leis jött de alatta hó fehér (nem vagyok fehér bőrü) nem hegesnek tűnik inkábbcsak olyan vékony bőr.. valaki találkozott ilyenel elmúlhat? (Sose égettem még meg magam főleg nem így..)

2018. jan. 14. 23:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!