Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok szerelmes? Ez...

Nem vagyok szerelmes? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Volt egy parkapcsolatom masfel éve lassan, a fiu nem csalt meg konkretan de probalkozott vele, szet is mentunk tobbek kozott emiatt, úgyveltem hogy ő az igazi mig meg nem bantott. Aztan tobb mint egy evig nem volt senkin, tokre jol ereztem magamat a boromben , abszolut tul leptem az elozon es nem is gondolok ra nem is erdekel,nem beszelunk. 2017 szeptembereben osszejottem egy fiuval aki mar akkor is harcolt ertem amikor az elozo baratom volt. Sokkal rendesebb, egy igazi angyal, monogam fiu, elvisz randizni, meg is hiv ilyenkor, a csaladja is nagyon aranyos jol erzem magam vele, es szoktam vele nevetni, nincs rossz humora, es raadasul sokkal ferfiasabb is es sokkal jobban is nez ki mint az elozo baratom (nalam nem ez szamit de teny) miert van az megis hogy jobban szerelmes voltam az elozobe? Pedig nem vagyok olyan aki a bunkokat kedveli, abszolut, meg akivel most vagyok vele 1-2 honap utan kicsit melyult a dolog, jobban erzem magam vele es jobban megkedveltem stb.Es ugy erzem nem ő az igazi, meg ha meg is felelne nekem, mert tenyleg egy angyal. Az elozo csalodas miatt nem elem bele magamat annyira ebbe a kapcsolatba? Vagy rajottem hogy lehet hogy az embernek elobb tapsztalnia kell mig eljut az igazihoz? A fiuval egyidosek vagyunk. És ő nagyon sokat kuzdott ertem, es nagyon szerelmes. 20/L

2018. jan. 15. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy írom ezt, hogy feltételezem, hogy fontos neked (ugyan annyira,v agy jobban, mint az előző), és nem ez a probléma. (Ha mégsem akkor egyértelműen azért, mert nem (olyan) fontos neked.)


Próbáld ki azt, hogy nem gondolsz rá törődéssel/nem törődsz vele, mert az kizárja a szerelmet (szeretetet csinál belőle). Gyanítom, hogy ez a problémád, gondolom az előző nem ébresztett benned törődést a személyisége miatt.

2018. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire érdekes, hogy a "szerelem" szóval, hogy szeretünk dobálózni pedig azt se tudjuk mi az
2018. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!