Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A posta árat emelt, hogyan...

A posta árat emelt, hogyan használjam így a már megvásárolt bélyeget?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a postára, kértem egy bélyeget, amivel Európán kívülre tudok elküldeni egy levelet. 390 Ft volt. Ma amikor feladnám, már 400 Ft-ba kerül ez a levélfeladás. Ilyenkor mi van? Hozzá kell tennem még 10 Ft-ot?

Olyan bélyegem is van, amire nincs ráírva az értéke, csak az hogy "Európába". Ezt hogy tudom használni?



2018. jan. 16. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a bélyeg, amin nincs érték az dekoráció.


Amúgy megnyalod és ráragasztod a borítékra.

2018. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez dekoráció lenne? Ha jól értelmezem amit írtak, akkor ez ugyanúgy használható mint eddig, de javítsatok ha tévedek.

És amelyikre 390 Ft van írva, azt ki kell pótolnom?

2018. jan. 16. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az a bélyeg, amin nincs érték az dekoráció. "


Ez hülyeség. Nem kell kipótolni, azt bármikor használhatod Európába. Van ilyen belföldi értékjelzés nélküli is, ugyancsak bármikor használható, akár 10 év múlva is. A 309 Ft-ot sajna ki kell pótolnod...

2018. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!