Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nálatok sem működken rendesen...

Nálatok sem működken rendesen a FACEBOOK oldalon az éretsítések. Percrő. Percre sáv. Hírfolyam?

Figyelt kérdés
December óta nem működik a percről percre sáv. Az értesítések szintén nem működik. Se az ismerőseim tevékenységéről se az általam kedvelt követett oldalakról nem kapok értesítést....ritkán egy kettőt. December előtt sokat kaptam hibátlanúl működött.A hírfolyamban hiába osztanak meg az ismerőseim kb a fele látható a többi nem jelenik meg. December elején még ez is tökéletesen működött. Minden be van állítva....követés....hírfolyamban mindenkitől kérek értesítést....közeli ismerősök beállítva mindenkinél.
2018. jan. 17. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"December óta nem működik a percről percre sáv."

És igen!

És elérkezett a január, de még a 2 hónapos infókat sem sikerült elolvasni!


Figyu!

Tudsz róla, hogy 2018-van?

2018. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz te félre beszélsz? Két barátomnál tökéletesen működik minden beleértve a percről percre sáv is jól hallod náluk még nem szűntme....és láss csodát az én lakásomban ugyan azon interneten nekem a felsoroltak nem működnek, a barátnőmnek meg működik minden a percről percre sáv is....internet IP-cím ugyan az. Kettő másik ismerősömnél meg szintén nem működik. Erre varjál gombo. Evezz inkább más vizekre.
2018. jan. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!