Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány vagyok.3 hónap múlva...

Lány vagyok.3 hónap múlva lesz fogszabályzóM és nagyon félek, hogy milyen lesz meg hogy fájni fogy e meg ilyesmik és meg arra is hogy hogy kell tisztitani meg lehet e vala rendesen enni meg ilyesmik? Milyen szín állna jól?

Figyelt kérdés
Fiuk nektek melyik szín tetszik egy lány fogszabályzóJán
2017. dec. 6. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A felrakás nem fog fájni,utána pár napig viszont csak pépeset-levest ilyesmiket tudsz enni. Rendesen moss fogat, és szájvizezz,az elég lesz. A pár nap letelte után ugyanúgy tudsz majd enni,mint előtte.

Rózsaszín-kék-lila. Úgyis cserélik majd kb.4-6 hetente.

2017. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem csak a felrakás napján fájt, akkor vettem be egy fájdalomcsillapítót, ha megszokod a fogszabit, a továbbiakban nem fog zavarni, fájni sem-én nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Első héten lesz csak zavaró evésnél. Naponta 3x15 perc fogmosás speciális fogkefével, a suliban nem fogat mostam, hanem vannak olyan kis fogköz és fogszabályzó tisztító kefécskék, én a dm-ben vettem, de a fogászatodon úgyis biztos elmondják, mit hogyan csinálj :)
2017. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hideg italok segítenek enyhíteni a fájdalmat (ne szénsavas!!)

Nekem fehér volt, az a legjobb :)

2017. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem értek egyet az első két kommentelővel. Fogszabályzó viselésekor nem elég csak fogat mosni, és szájvizet használni. Sokkal nagyobb az esélye annak, hogy elszuvasodjanak a fogak, hiszen akármennyire is nem úgy tűnik, bizony atrocitásnak vannak kitéve, a hagyományos fogkefék pedig nem tudja teljesen megtisztítani a fogakat, sőt. Én ajánlom, hogy szerezz be apró fogköztisztítókat, amivel a brekettek közé tudsz férni, így a breketteken alul, felül és közötte is meg tudod tisztítani fogaidat, emellett pedig a fogselymezés is nagyon fontos, mert ilyenkor felpuffadhatnak az ínyeid, ha nincs megfelelően kezelve. Ügyelj arra, hogy NE használj semmiféle fehérítő fogkrémet, szájvizet, stb. Ez nagyon fontos, mert nem szeretnénk, hogyha foltosak lennének a fogaink miután lekerült a fogszabályzó. Fogat mosni pedig 15 percig kifejezetten nem egészséges, nem véletlen van pl. az elektromos fogkeféken is 2 perces időzítő. Akármennyire is gyengéden mosod a fogaidat, napi háromszor 15 perc több kárt tesz, mint hasznot. 3-5 perc bőven elég, ennyi idő alatt is tökéletesen meg lehet tisztítani a fogakat, felesleges negyedórákig dörzsölni őket.


Illetve ajánlanám ezt a szuper videót, ahol részletesen bemutatják, hogyan kell megfelelően tisztítani a fogszabályzót: https://www.youtube.com/watch?v=DBTpwa8QLi4&t=37s


Sok sikert! :)

2017. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!