Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekelne mennyi idő alatt...

Érdekelne mennyi idő alatt jön ki egy herpesz?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztunk a barátommal és volt valami herpesz féleség a száján.. Először igyekeztünk ellen állni a kísértésnek, viszont nem ment, csókolóztunk..Sajnos nem tudom hogy a herpesze, hogy állt abban az időben.. Mennyi az esélye annak hogy nekem is lesz herpeszem? Mennyi idő alatt jön ki? Mit kellene érezzek hogyha úton van a herpesz? Előre is köszi :)

2018. jan. 18. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Innentőúl nem tudom, de az első érzéstől a kifejlődésig pár nap telik el, tapasztalataim szerint. Bizsereg, ekkor megfelelően kezelve nem lesz észrevehető. Direkt kencék is vannak, azokat nem ismerem, nekem egy kis alkoholos dörzsölés is hatni szokott, az meggátolja a kis hólyagocskák kialakulását, valami kis rózsaszín foltocska lesz, ami sokkal jobb és persze sokkal rövidebben is tart.
2018. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen alkoholt használsz?
2018. jan. 18. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Szedjetek lizin-c kapszulát és nem fog kijönni.

A lizin a leghatásosabb ellenszere a herpesz vírusnak

Erősíti az immunrendszert, virusölő, sejtregeneráló,és herpesz-stop hatása van.

2018. jan. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt egy kis ismertető a lizinről

[link]

2018. jan. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Herpesz alapból a legtöbb emberben ott van. Az, hogy kijön-e, sok mindentől függ (stressz, immunrendszer állapota stb). Ha te eddig azon szerencsések közé tartoztál, akiben nem volt herpeszvírus, most garantáltan megkaptad.

Nekem néhány óra alatt ki szokott jönni, miután érzem a tipikus bizsergő érzést. Zovirax krémmel kordában tudom tartani általában, de néha az sem gyorsítja fel érdemben a gyógyulást. Nálam a kenegetés kezdete szokott lenni a kritikus pont. Ha épp elcsípem az első bizsergő érzésnél, akkor azért 1 hét után már vállalhatóan néz ki a képem:)

2018. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget, a tippeket :)

Igen, azon szerencsések közé tartozom akiknek még nem volt herpesz problémájuk. Eddig még nekem se volt, azért kérdeztem hogy mi a teendő ilyen esetben. Már 5 napja ennek a dolognak, és még mindig nem jött ki semmi herpesz. Van még rá esély hogy mégis kijön? 🙊

2018. jan. 21. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy megfertőződtél herpeszvírussal, már bármikor ki is fejlődhet a herpesz, amennyiben olyanok a körülmények (stressz, legyengült immunrendszer), de nem törvényszerű, hogy ki is fog, százalékosan pedig nem lehet megmondani:D
2018. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!