Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki figyel? Furcsa dolgok...

Valaki figyel? Furcsa dolgok tortennek Mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már egy ideje azt érzem, mintha valaki figyelne. Bal szomszédunk nincsen, ott csak egy füves terület van elkertelve. Múltkor éppen éjszaka kimentem rágyújtani, amikor furcsa hangokra lettem figyelmes, lépéseket hallottam. De sötét volt, nem láttam semmif. Elsem szívtam a cigimet, mentem is be egyből. Persze lehet, hogy egy macska volt csak de nem hinném hogy egy állarnak ekkora léptei lettek volna és olyan lassan “sétálgatott” volna. Ez után pedig valami kattogásra lettem figyelmes. Ami nem tőlünk jött.

Múltkor éppen filmetnéztem, amikor azt hallottam mintha valaki benyitott volna a bejárati ajtónkon (szerencsére zárva volt). Csak egyszer hallottam, így nagy hangot nemis tulajdonítottam neki, azt hittem csak képzelődök. Kintről folyamatosan furcsa hangokat hallok éjszaka, alig tudok aludni ezek miatt már. Nagy kertes családi házban élünk és kerítésünk sincs. Ezért is kb bárki bejöhet az udvarba. Amikor ezeket hallottam egyedül voltam itthon általában. A testvérem elvileg már látott, hallott is szellemeket. Én ezekben nem hiszek.

De tényleg elnem tudom képzelni hogy mik ezek a furcsa hangok amik kintről jönnek.. amikor kinézek természetesen semmit nem látok.

Ötletek?


2018. jan. 19. 02:24
 1/5 veros válasza:
Az attól függ hol laktok! Ha mondjuk Tiszabőn akkor lehet h a cigànyok mentek lopni! :D nem àrt velük vigyàzni mert nagyobb kàrt tesznek mint valami holmi szellem! Amugy nem hinném hogy a szellemek ilyen hangokat hallatnak ők màshogy üzennek!
2018. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled magadnak
2018. jan. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lépések becsapósak is lehetnek. Én társasban lakom, sötétben cigiztem az erkélyen és azt hallottam, hogy valaki odalenn lopakodik. Eléggé megijedtem, de aztán megnéztem zseblámpával, hogy egy süni. És amíg ezt nem tudtam, megesküdtem volna, hogy ember! Szóval simán lehetett macska, vagy bármilyen állat. És innen szépen összeszedhettél egy kis paranoiát.

A gond az, hogy egyedül vagy és nincs kerítés. Valamelyiken változtass, és rögtön megnyugszol.

2018. jan. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj se szellemre se betörőre se állatra mert annak fogod tulajdonítani a jövőben azt a jelenséget (persze ha folytatódik) amit hiszel. Tegyél fel kamerát vagy csinálj fényt az udvaron. Meg fogod látni mi, vagy ki szórakozik.
2018. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Lehetséges hogy tényleg csak bemeséltem magamnak, és lehet hogy csak valami állat volt :)
2018. jan. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!