Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavaró a korosztályomnak...

Miért zavaró a korosztályomnak, hogy ÉN nem járok bulizni? Úgy érzem szándékosan kiközösítenek.16/L

Figyelt kérdés

Rühellek minden olyan helyiséget, ahol alig lehet kapni levegőt, +akik hányásig isszák magukat. Nem tudom ki tudja ezeket nézni. Egyszer voltam diszkóban, de végig rosszul éreztem magam. Már sokan tudják, hogy nem járok diszkóba és sokszor kérdezgetnek, hogy jársz a xy helyre? Miért nem mész? De miért? Nem tudom minek kell magyarázgatnom. De, ha nem magyarázom ki magam, akkor meg annyira cikinek érzem magam.

Ugye nem vagyok egyedül? Úgy érzem, hogy így senkit nem érdeklek. Se lányokat, sem fiúkat. Van két barátnőm, de azok sem bulizósak, szóval ha fent kellene tartanom a látszatot, hogy már pedig én szoktam járni, akkor sem sikerülne ez miatt. Jó lenne, ha lekopnának rólam. Valami ötlet?



2018. jan. 19. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nem vagy egyedül, én sem szeretek
2018. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek buliba járni. Inkább házibulit szervezek a hozzám hasonlóan érdeklődő haveroknak, azt sem túl sűrűn.

De jól értelmezem? Úgy érzed, nem érdekelsz senkit, mégis van két barátnőd, ők viszont pont akadályozó tényezők abban, hogy a bulizósnak mutasd magad. Velük mi a baj? Máris két ember, aki hozzád hasonlóan nem szeret bulizni, most dobnád őket a bulizósokért, amit igazából te sem szeretsz? Nem kell az összes embernek megfelelni, álarcot húzni meg aztán különösen nincs értelme, mert akkor a maszkot szeretik meg, nem pedig aki mögötte van. Hatalmas önbecsapás volna.

2018. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Uh enis nagyon utalok bulizni. Persze a barati tarsasagom mindig huzni akar en meg ha ra veszem magam kb 10 perc után mar azon gondolkozom hogy miert nem maradtam inkább otthon.
2018. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen kéthetente mehettem discóba. Így visszgondolva nem sok értelme volt bebaxni állandóan. Te se tedd.
2018. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Mert retardáltak, és a libsi agymosás hatása alatt vannak. Öntudatlanul végig"létezik" az életüket, miközben IQ csökkentő, az agy kifejlődését gátló drogokat tömnek magukba (pl mari hónalja).


Magasról le kell őket fosni. Én sosem beszéltem egy ilyennel sem, és nem is hiányoznak az életemből. ;)


Amikor engem nyaggattak, csak annyit mondtam, hogy "mert nem vagyok retardált, hogy mérget fogyasszak, miközben ritmustalan zajra ugráljak, mint egy majom". :D

2018. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Haha, ez jó volt utolsó. :)

Köszi a válaszokat.

2018. jan. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!