Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdés a következő: Visszame...

Str07 kérdése:

A kérdés a következő: Visszamenőleges bejelentést 6 hónapra hogyan milyen módon lehet elintézni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan cég, aki bevállalja? Akkor egyszerű, kicsit a büntit kockáztatja, de bejelent a 18T1041 nyomtatványon. Leszámfejti a béred és módosítja a 1708-as évre vonatkozó bevallásokat. Gondolom csed vagy gyed miatt.
2018. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fél év hiányzik a munkanélküli segélyhez...a másik fél év külföldi munkából származik...

Lesérült a térdem nemtudok dolgozni menni kb 3-4 hónapig..

Nem volt semmilyen bejelentett munkahelyem igy se táppénz se semmi...

A tb-m az önkormányzat fizeti...

Ha jól tudom 3 évet néznek visszamenőleg...

2018. jan. 20. 11:14
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi hogy a 2016-os évben betudna e jelenteni visszamenőleg vagy probléma hogy le lett adva az adóbevallás...

Tavaly nyáron igényeltem a tb ellátást az önkormányzattól így gondolom az előtte levő időszakból kellene valahogy azt a 6 hónapot összeszedni...

2018. jan. 20. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez megoldható, ez egyértelműen csalás lenne, senki nem koockáztatná meg.
2018. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem....köszönöm a válaszokat...

Azt hittem van ennek valami legális módja...

Egy gyűjtést szervezhetnétek azé... 😆

2018. jan. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!