Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az "ál"instagram követők...

Az "ál"instagram követők titeket nem idegesítenek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor valaki csak azért követ,mert arra számít hogy te is követni fogod.....Aztán mikor visszaigazolod,már le is állítja a követésed ....így neki növekszik a követők száma,de akiket követ,az nem.....Ilyennel ti is találkoztatok már?
2018. jan. 20. 14:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez annyira égő, hogy csak így tud követőket szerezni,mert amúgy a kutya sem néz rá.....
2018. jan. 20. 14:37
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Rengeteg ilyennel találkoztam már. Bosszantóak és iritálóak az ilyen emberek.
2018. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat!
2018. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom ha ezt nem adod ki magadból kedves válaszoló,aludni sem tudtál volna.....neked sem lehet nagyobb problémád,mint ide írogatni....
2018. jan. 21. 00:57
 5/10 anonim válasza:
47%

AZ ILYENEK CSAK "SZTÁROK "AKARNAK LENNI,AZT GONDOLJÁK,ÍGY TÖBB EMBER FIGYEL FEL RÁJUK.KEDVENCEIM A PÁLCIKA TESTŰ ÉS LÁBÚ

FIÚK,AKIK EZZEL A MÓDSZERREL SZEREZTEK 8000-9000 KÖVETŐT.AMÚGY LENNE VAGY 70 DB

. :D:D. SZERINTEM IS SZÁNALMAS!!!!!!

2018. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Gondolom ha ezt nem adod ki magadból kedves válaszoló,aludni sem tudtál volna.....neked sem lehet nagyobb problémád,mint ide írogatni...."


Így van ezt te gondolod, mert magadból indulsz ki :)

2018. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Így van ezt te gondolod, mert magadból indulsz ki :)"



Valószínű,hogy az egyik ilyen szerencsétlen lehetsz,ha ennyire bánt a kérdés,mert nem tudom minek írogatsz ide,ha neked sokkal nagyobb problémáid vannak.....:)

2018. jan. 21. 19:49
 8/10 anonim válasza:
Hogy erted azt hogy “ál” követő?
2018. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak úgy csinál,mintha követni szeretne,közben meg csak arra vár hogy te kövesd őt..és mikor ez megtörténik,akkor ő törli a te követésed,így csak a követők száma növekszik neki....pl. Követők száma:8500 követés 300.... azért ez egy nem "sztárnál" amúgy is feltűnő....de ha neki így jó......:D
2018. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is kegyetlenül irritál, főleg amikor ugyanaz az ember eljátsza ötször
2018. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!