Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bocsánat, már kétszer írtam,...

Fanni52 kérdése:

Bocsánat, már kétszer írtam, de lehet, hogy rossz helyre Egészségügyi szolgáltatások nyomon követésénél az Üyfélkapun hogy kell a megadott jogszabály alapján megnézni a Betegéletút kezelőorvos naplót? Nem aktív a felület, sehova sem tudok kattintani.

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A felület nem aktív, ott lista jelenne meg, ha történt volna kezelőorvos általi betegéletút lekérdezés.

Eszerint, nem történt ilyen, amióta ez a menüpont létezik.


Ennek oka az is lehet, hogy nincs engedélyezve a kezelőorvos számára a lekérdezési lehetőség; ha tiltva van, akkor a megfelelő menüpontban engedélyezned kell.

Ha engedélyezve van, akkor csak várni lehet arra, hogy történjen ilyen, és akkor látható lesz.


Nálam mindenkinek engedélyezve van, de nem volt se patika általi, se kezelőorvos általi, se háziorvos általi lekérdezés.

Gyanítom, hogy más, esetleg egymástól is független rendszereket használnak.

2018. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engedélyezve van, nem állítottam le semmit. Egyéként abban is igazad lehet, hogy lehet "saját" betekintő útvonaluk". Mindenesetre nagyon köszönöm a választ. Kíváncsi vagyok a továbbiakban, hogy alakul.
2018. jan. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!