Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1990-2006 között láttam a...

Dalmacsekmacsek kérdése:

1990-2006 között láttam a tv-ben egy filmet és nem emlékszem a címére! Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
A film dráma,thriller és a tv-ben adták. A színésznő vékony volt és barna hajú, valamint kicsit rövidebb haja volt. Még arra emlékszem, hogy valami titkosszolgálat embere azt hiszem és talán alvó ügynök lehetett??? Tudom elég kevés de hátha valaki ráismer a filmre? A filmben a nő áll a tus alatt és hegeket fedez fel magán, fogalma sincs hogy keletkeztek. Majd elmegy egy dokihoz aki elmondja neki, hogy ő kért teljes arcplasztikát, hogy ne ismerjék fel. Aztán a nő próbál visszaemlékezni, hogy mi történhetett, hogy ilyen műtétet kért. Valakinek nem ismerős a film?

#film #thriller #elfeledett film
2018. jan. 24. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
utánunk a tűzözön?
2018. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem ez az :( de köszönöm azért
2018. jan. 24. 17:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam köszönöm :) A farkasok birodalma a címe :)
2018. jan. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!