Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Mónika showból kell egy...

A Mónika showból kell egy videó, amiben a bátyjám szerepelt, a témára nem emlékszem. Gábor a neve, az apjával vagy mostohaanyjával lehetett valami vitája. Nem találtam olyan oldalt, ahonnan dátum alapján visszakereshetném, tudnátok linkeket küldeni?

Figyelt kérdés
2006, vagy 2007 áprilisában volt a műsor, ez biztos

#2005 március 24 #2006 április 12 #2007 április 2
2012. dec. 17. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

RTL Klubhoz fordulj sztem, vagy nézd végig az összes Youtube videót.


Szerinted ezek alapján emlékszik bárki is???

2012. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez több kulcsszó kellene :S De írhatnál az rtl-klubnak is!
2012. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az RTL Most-on rengeteg teljes adás fent van.

[link]

2012. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
matematikai kérdés, mekkora az esély rá, %-ban, hogy roma a kérdető?
2012. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos többet én sem tudok, de azért köszönöm a válaszokat (kivéve a 4-es válaszolót, mert nem igaz), már minden keresési lehetőséget kipróbáltam, de sajnos nem találom azt a videót, mert túl régi az az adás. Szomorú dolog, hogy a Mónika showban többnyire csak 'azok' szerepelnek. Az rtl-nek meg hiába írok, nem foglalkoznak vele. Úgy sem fogom elérni a bátyjámat, csak az arcát szerettem volna látni, mert már 15 éve nem láttam, és csak homályos emlékeim vannak róla......
2012. dec. 21. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!