Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hé te! Jó arcok a raszták?

Hé te! Jó arcok a raszták?

Figyelt kérdés

Milyen zenét hallgatnak?

Ők a píszesek vagy azok a hippik?

Mi a különbség?

Állandóan szívnak?

Szoktak templomba járni?

Mi a vallásuk hey?!



:D:D:D:D


2010. jún. 6. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy jó arcok hisz én is az vagyok:D
2010. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utálom a nagy hajú rasztákat.
2011. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
tiszta jó arcok, főleg reggae,attól függ,a raszták jó fejek :D,attól függ,nem tom,hagyjáá mááááá :D
2011. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. pl: ha az ismerősöm, hisztis makacs bunkó.. és berasztáztnánk a haját, nem tudom,hogy mennyire változtatna ez a dolgon..


ennyire erővel akk a barna hajú lányok mind jó fejek

2011. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

döntsd el te.

egyáltalán nem azon múlik, hogy valaki jófej-e, hogy milyen a hajviselete.

2011. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya rasztafari, rossz sütit adtál nekem! :D
2011. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóknak: eleve nincs olyan, hogy raszta haj :D csak így terjedt el a közéletben, hogy a rastáknak legtöbbször dreadlocks-juk van, de más több kultúrának ilyen a viselete és nem a hajtól lesz valaki rasta, a kérdező sem úgy gondolta, hogy a "raszta" hajú emeberek milyenek, hanem maguk a rasták, mivel a nálunk lévő "raszta" hajú emberek legtöbbször rasták, bár a legtöbb "tetszésraszta", nem divat mer ez nem divat csak bejön nekik egy-két dolog a többiről meg fogalmuk sincs vagy nem érdekli őket, tisztelek a kivételnek :)


Mondom az igazi rasták jellemzését:


Reggae-t hallgatnak, ez tág fogalom a legtöbb jamaicai eredetű zenét hallgatják, tehát beletartozik a ragga, ska, danceholl stb.


Igen ők is píszesek, egyik fontos dolog a béke.

A különbség, hát a hippi kultúrába nem merültem annyira bele, tudnék pár dolgot mondani, de amivel nem foglalkoztam eleget arról tudatlanul nem fogok semmit mondani, mint a legtöbb tudatlan ember, mer náluk a szívással kimerül a hippik jellemzése, mi közben ők is az egész emberiségér és az egész Földér voltak, mint a rasták, csak a legtöbb ember szerintem irigyli őket, hogy ők képesek kilépni ebből amit ránk erőszakolnak és, hogy ők nem mennek a butított birkanépség után, vagy nem tudom mér szólják le a hippiket, áh igazából az emberel szeretik maguk alatt vágni a fát, a jó dolgok mindig le vannak szólva és elnyomva.


Nem szívnak állandóan, van aki nem is szív, meg a tudatosabbak esznek :D


Templomba nem szoktak járni, mer a vallást is Babylonnak tekintik... stb.


Nincs vallásuk, ő csak rasták, ez maga a természetes élet.


A kérdéseidre ennyi a válaszom, aki hozzátud még tenni, én is tudnék vagy aki javítani akar rajta az írjon. A tudatlanok meg járassák le magukat :) Az ideológia felemelkedésben, big up.


Áldott szeretet :)

2011. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!