Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy februárban lejáró személyi...

Egy februárban lejáró személyit lehet még abban a hónapban használni? Illetve baj ha csak hónap eleje után néhány nappal tudok eljutni újat csináltatni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Napra pontosan rajta van hogy mikor jár le.

Ezen nap után már nem fogják elfogadni pl. hivatalos ügyintézésnél.

2018. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van figyelmetlen voltam, február 11. akkor még csak nem lesz baj ha néhány nappal belelóg hónap elejébe mikor elkezdem ügyintézni
2018. jan. 29. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Nekem kb. a lejárat után 2 évvel lett megcsináltatva az új személyi, olyannyira elfelejtettem. (Azért nem vettem észre előbb, mert 12-13 évesen csináltattuk a régit, és ezért nagyon rövid ideig volt érvényes:D )
2018. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mondjuk nekem lehet azért nem szóltak, mer ugye ott a diák igazolványom, úgyhogy nem tudom :D
2018. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém áprilisban járt le és augusztus végén csináltattam újat, mondjuk közben nem kellett sehol, így nem volt gond. Nem tudom hány éves vagy, de ha esetleg van jogsid, akkor azt is elfogadják személyi helyett, ha kell valahol mielőtt meglesz az új.
2018. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!