Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nöjek magasabbra?...

Hogyan nöjek magasabbra? 😭

Figyelt kérdés

Tudom hogy genetika meg minden...de 15 éves vagyok és 157 cm .

Nagy szükségem lenne rá hogy legalább 165 cm lennék😭😭😭😭

Nem lehet valamivel segíteni?


2018. jan. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha rendszeresen sportolnál, de ez is személyfüggő. És még jócskán növésben vagy.
2018. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a kövérek soványak szeretnének lenni, a soványak meg kövérek, a magasak meg alacsonyabbak. Ez életkori sajátosság is. Ha ezzel baj lenne a szüleid biztosan észrevették volna már. A lényeg, hogy ilyen céllal semmi reklámban található akármit nem szabad enni. Normális ételeket (változatos) ételeket kell enni és sportolni. A többi a Természetfelelős dolga, te meg ha érettebb leszel majd megszokod
2018. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én azt olvastam, hogy 11- 16 éves kor között nő legintenzívebben a testmagasság, de meg utána is nőhet valamennyit. Szóval, azért még lehet benned pár centi, de a 165- öt, nem valószínű, hogy eléred. Próbáld meg elfogadni.
2018. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a családtagjaid, szüleid, hogy állnak ezzel. Már úgy értem, a magassággal.
2018. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Anyum 161

Apum kb 170

Tesom 175 mivel tatám megvan 180

2018. jan. 31. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!