Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet bajom belőle hogyha...

Dobondi Csaba kérdése:

Lehet bajom belőle hogyha rendeltem internetről egy terméket de azt nem veszem át a futártól?

Figyelt kérdés
Azt mondta a cég akitől rendeltem hogy 2 napon belül küldik a futarral ez viszontnem történt meg én hívtam is a céget de a teló szám nem volt jó... Erre írtam nekik egy emailt hogy miért nem érkezett meg időbe a termék de nem reagáltak rá.. Ma viszont érkezett a futár de nem vettem át tőle a terméket
2018. jan. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a vásárló jog ezt megengedi. Csak akkor minek hőbörögtél, hogy küldjék már?
2018. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy rendelted meg, hogy a visszaigazolásban benne van, hogy 2 nap a szállítási idő, pláne, ha még fizettél is pluszban a gyors szállításért, akkor jogos.

Egyébként nem.

Ha valami nem kell, nem tetszik, és visszaküldöd, akkor a visszaküldési díjat neked kell fizetni.

De egyébként nem értem. Már nem kell?

2018. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mostmár nem kell megvártam a 2 napot és még 1-et hátha valami történt.. De semmi ezért megrendeltem mas cégtől akik valóban ki szállították 2 nap alatt... Azért kérdeztem hogy lehet-e bajom belőle ha nem veszem át a terméket?
2018. jan. 29. 20:31
 4/5 anonim válasza:
Ez a bicc kategória gec
2019. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vicc
2019. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!