Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én nemtudok esténként...

Csak én nemtudok esténként könnyen elaludni?

Figyelt kérdés
Minden este minimum 15 percbe tart hogy elaludjak barmilyen keso is van.Barhova megyek ahol nem otthon vagyok mar elotte elfog a szorongas hogy nem fogok tudni elaludni.Altalaban akkor elkezdek remegni es tobbszor kell wcre jarnom az ejszaka alatt.Mindig is idegesitett ha egy ember elobb aludt el mint en.Van kozuletek olyan aki tapasztal hasonlot?A normalis valaszokat koszonom:)

2018. jan. 30. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam is így van kb nekem is kell minimum ennyi idő hogy el tudják aludni vannak olyanok akik lefekszek és már 1-2 perc és alszanak is ezt nem értem vagy van hogy el sem hiszem, hogy ilyen könnyen el lehet aludni, de neha olyan is van ha nagyon felidegesítem maga akkor még egyáltalán nem tudok elaludni akkor kell kb vagy 1-2 óra hossza ha nem több bár ilyenkor már inkább mindig az órát nézem, hogy ó már csak ennyi időm van hátra
2018. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
15 perc az tök normális. Majd ha 1-2 óra forgolódás után se alszol, akkor kezdj aggódni. Sokan ugyanis ezzel küzdenek.
2018. jan. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen rudlma 15 perc meg oke.Engem inkabb ugymond a "szorongasom" zavar.
2018. jan. 30. 16:55
 4/8 A kérdező kommentje:
*tudom
2018. jan. 30. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban vegyél Nervenpflege-t, ez macskagyökér kivonat, nagyon lájtos nyugtató. (Nagyon büdös, kb. mint a m.cskaszar, innen a neve.)

Lefekvés előtt vegyél be 1 szemet, könnyebben elalszol, és nehezebben riadsz fel.

Lefekvés előtt 3-4 órával már ne igyál semmit, még vizet se, alkoholt meg kávét főleg. Ha nagyon szomjas vagy, akkor csak 1-2 kortyot, különben a hólyagod miatt ébredsz fel.

2018. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt a gyogyszert recept nelkul is lehet kerni?Amugy igen igy szoktam erre mar szoktam figyelni hogy ne igyak sokat de valahogy mindig kell
2018. jan. 30. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért idegesít, ha más előbb elalszik, te meg csak 15 perc múlva? Az emberek ebben sem nem egyformák.
2018. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, recept nélkül is kapható.

(Olyasmi, mint a Valeriana.)

2018. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!