Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esélyem 53 pontos központi...

Van esélyem 53 pontos központival és 43 hozott ponttal a Leövey Klára gimnázium rajz szakára?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 30. 11:37
 1/5 anonim válasza:
Hát figy , a hozott pontjaid tök jók a központit valamennyire tudod vele ellensúlyozni , szóbelire szerintem biztos behívnak de ott muszáj legalább 23 , 24 pontot gyűjtened...
2018. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!igyekezni fogok nagyon szeretnék bekerülni
2018. jan. 30. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Leöveys vagyok, szóbelizni lehet, hogy behívnak, de sajnos még max eredménnyel is nagyon kicsi az esélyed, sajnálom :( minden évben óriási a túljelentkezés és ezzel nőnek a ponthatárok is.

Azt tudom ajánlani, hogy mindenképp jelölj meg gyengébb sulit, de a Leöveyt sem kell kizárni, mivel tényleg nagy szerencse kell, de tudok hasonló eredményű diákról, akit felvettek. Drukkolok mindenesetre :)

2018. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem :( :( :(
2018. febr. 1. 15:33
 5/5 anonim válasza:

Szia! Szerintem sok eselyed van, a szobelire biztos, hogy behivnak es ha ott eleg jo pontokat szerzel bekerulhetsz!

Sok sikert! :)

2018. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!