Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ruhat cipot eladni...

Hol lehet ruhat cipot eladni ugy, hogy egyszerre megvegyek az osszeset, a fele meg sosem volt rajtam, tehat jo allapotuak, sok markas is van? Sokat,

Figyelt kérdés
Neten hirdegetem, neha jon egy-egy vevo, de annyira maceras jo lenne ha lenne valami hely ahova egyszerre le lehet adni megha nem is fizetnek erte sokat, csak szabadulni szeretnek toluk.

2018. jan. 30. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Butikok, turkálók, használt ruhát eladók ha kilós árban adják a ruhákat, jó eséllyel meg is veszik azokat kilóra, de ez csak pár száz forintot fog hozni. Attól még hogy egy termék márkás és sosem lett hordva, akkor sem tartja az árát. Elavul, kimegy a divatból 1-2 év alatt, és rögtön nem lesz rá kereslet.
2018. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
probaltam ilyen hasznaltruhasokat, de nem veszik be
2018. jan. 30. 12:06
 3/8 anonim válasza:
mennyire régiek?milyen márkájúak?ez ettől is függ.és lersze a méret is.ha túl nagyok,vagy túl kicsik,sokkal nehezebb lesz túladni rajtuk.
2018. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
max 5 evesek, man koztuk bluemarine , desiqual, missq, my77, cavalli, ilzen csajos ruhak, foleg 36-38-as meret de a legtobb ruha sztreccs, meretnelkuli
2018. jan. 30. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz ?
2018. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
zuglo
2018. jan. 30. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Linkelnéd ?
2018. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2018. jan. 30. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!