Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek túlsúlyos vagyok...

Szerintetek túlsúlyos vagyok és ha igen hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 164cm vagyok és 65 kg

2018. jan. 30. 13:24
 1/2 2*Sü ***** válasza:

[link]


BMI százalékos érték 88. Ez azt jelenti, hogy a veled egykorú és veled azonos magasságú lányok 88%-a soványabb nálad.


„A 75 és 90 százalékos közé eső érték már súlyfölöslegre, túltápláltságra utal. Minél közelebb van a gyermek BMI értéke a 90. százalékoshez, annál inkább fennáll az elhízás veszélye. A táplálkozásra és a rendszeres testmozgásra már itt is oda kell figyelni.”


Ne kezdj fogyókúrázni. Fejlődésben lévő szervezetnél komoly problémák lehetnek belőle. Kerüld a nassolást, figyelj, hogy választékosan táplálkozz. Illetve mozogj, ha még nem sportolsz semmit, érdemes valamilyen sportot elkezdeni.

2018. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, túlsúlyos vagy, de valóban felesleges lenne fogyókúraznod. Rendszeres testmozgással, sporttal, simán "rendbe hozható".
2018. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!