Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni! 14 éves;...

Szeretnék lefogyni! 14 éves; 172 cm magas; 75 kg-ú lány vagyok! Testtömeg index: 25.6 Többi lent! Így sikerülhet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék lefogyni, mert már nem bírom, hogy ha felveszek egy ruhát az ráfeszül a széles csípőmre!

Nem tudom, hogyan kéne lefogynom. Ma elkezdtem azt, hogy reggelizek egy szelet pirítós kenyeret, ebédelek és utána már nem eszek semmit, hanem az evés helyett rágózom!

Szerintetek, mennyi idő alatt tudnék lefogyni, és körülbelül mennyit?

(értelmes válaszokat kérnék(



2013. jan. 8. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt betartva lefogyhatsz-

[link]

2013. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogyni nem éhezéssel kell, hanem normális étrenddel. Sok fehérjét kéne enned(tojás, hús) és kevés jó minőségű szénhidrátot( rizs, teljes kiőrlésű kenyér, zab). Azt,h mennyi időt alatt mennyit tudsz fogyni, senki nem fogja tudni neked pontosan megmondani.
2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, nem éhezéssel fogsz lefogyni! Ki kell alakíts egy egészséges, fehérjedús étrendet (alacsony zsir/ch) és ahhoz tartani magad az után is, hogy lefogytál.
2013. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!