Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy akadájozzam meg a cseszte...

Hogy akadájozzam meg a csesztetést a suliban?

Figyelt kérdés
Szia, én 13 éves vagyok, nyolcadikba járok. Egy évvel korábban mentem iskolába, ezért kicsit gyengébb vagyok mint az osztálytársaim. Folyton a súlyommal csesztetnek, 73 kiló és 165 centi vagyok.. Persze túlsúly, de már fogyózok.. Nemrég a kutyám meghalt, és olyanokat szólogatnak be hogy a kutyádból gulyást főztek stb. Emellett történt már fizikai bántalmazás is. Nem tehetek semmit, mert ha a tanárnak szólok, még jobban utálni fognak.. nem akarom, hogy ez történjen, de visszaütni egynek sem merek, mert rögtön öten rámjönnek... A múltkor órán felhívtak, mert szünetben lenyúlták a mobilom, és bekapcsolták a hangot... Megszólalt a mobilom, a tanár elvette... Könyörgök valakinek segítsen, mert úgy érzem így nem fogom már sokáig bírni..

2018. jan. 30. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Írj privátot, majd én befenyítem őket.
2018. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ezt személyes tapasztalat alapján írom, kérlek fogadd meg!


Elsősorban nagyon fontos hogy ne félj tőlük és legyél erős!

A mobilod tartsd a táskádban vagy olyan helyen ahonnan nem tudják elvenni tőled, esetleg kódold le! (Így ha el is veszik nem tudnak mit csinálni vele)

Aztan.. Rukkolj elő valami nagyon nagy beszólással.. Olyannal ami mélyen érinti őket. Deríts ki róluk valami durvát, és vágd a szemükbe!..


Vagy esetleg engedd el a füled mellett és semmit se szól, ne válaszolj (ez egy darabig beválhat, bár hosszú távon nem megoldás)


A felnőtteknek pedig merj szólni! Esetleg szólj az osztálytársaid szüleinek is:)


Remélem tudtam segíteni:)

2018. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. én is tapasztalatból beszélek.. nálam ez működött: 9-es voltam, egy 12-es folyamatosan szivatott, már a suli fele is mikor mentünk.. mellette a haverjai röhögve.. egy nap meguntam, úgy megvertem utána már előre köszönt. A haverjai is csak nézni tudtak. Én is kis pufi voltam akkoriban, elkezdtem edzeni, kb 11-es lehettem, akkor is néha-néha odaszólt egy gyerek a cigány haverjaival.. már nem tudom mit... oda mentem az arcába, elkaptam a pólóját, csak annyit mondtam: na most mondjad! Rám sem nézett utána többet. Nem szabad gyengének lenni, gyengének tűnni sem, mert ezt használják ki.
2018. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat... ma is sajnos rettenetes volt... kidobálták az üvegeimet az ablakon, akkor, amikor már venni sem tudtam, mert a büfé zárva volt... egész délután szomjas voltam.. osztályban mosdó nincs
2018. jan. 30. 21:09
 5/5 A kérdező kommentje:
2-s sajnos a beszólás nem megy.. egyszer valakit porrá rekteltem, és kitalálták azt, hogy a netről szedem...
2018. jan. 30. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!