Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány különböző regisztrációval...

Hány különböző regisztrációval használod a gyk-t? És miért nem csak eggyel?

Figyelt kérdés
Egyre többször veszem észre, hogy valaki feltesz egy kérdést, aztán amikor ő maga hozzászól (akár csak pár perccel később), akkor már nincs kiírva, hogy "a kérdező hozzászólása" (vagy ilyesmi), vagyis sokan az egyik regjükkel kérdeznek, aztán a/egy másikkal szólnak hozzá a saját maguk kérdéséhez. Mi értelme ennek? Így akarják magason tartani az egyik regjük százalékát? Vagyis úgy, hogy regisztrálnak még ötven néven csak azért, hogy ötven zöld kezet adhassanak maguknak? Képesek ezért ötvenszer külön-külön belépni? :D

2018. jan. 31. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő van. A réginél ki volt írva a teljes nevem amikor valakivel privátba beszéltünk, és hát elég idegesítő volt amikor már Facebook-on jelölgettek be,

vagy amikor a képeim nézegették, kémkettek. (Mondjuk 2 lány ismerősöm meg is maradt onnan.)

Szóval csináltam egy újat (ezt), amit már szabad szívvel merek használni.

A régit már egyáltalán nem használom, de tudtommal a szabályzat sem díjazza.

2018. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy van.
2018. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!