Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a divatdepre...

Mi a véleményetek a divatdepressziósokról?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nagyon undorító dolog, inkább feltünési viszketegség, mint depresszió és miattuk nem veszik komolyan ha az ember depressziós.

Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is ezzel a dologgal kapcsolatban.

Ui: nem vagyok depressziós meg semmi ilyesmi.



2018. febr. 1. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Az orvosok és a hozzá kapcsolódó gyógyszeripar hatalmas biznisze.

A divatot mindig a divattervezők és a

gyártók diktálják, a fiatalok meg vakon követik.

2018. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem te is divatdepis vagy akkor...
2018. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kértem egy véleményt, ezért egyből divatdepis lettem?

Vagy mondj már bármi konkrétumot ami miatt divatdepis lennék..

2018. jún. 14. 09:04
 4/5 anonim válasza:
Nyilván nem tetszik, de ki vagyok én hogy megmondjam hogy valaki most divat depressziós vagy válódi...
2018. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Mi az, hogy "divatdepressziós"? A depresszió egy szakember (piszchiáter) által diagnosztizált betegség, semmi köze a divathoz. Akinél megállapítják, az depressziós, bármi is az oka. Lehet depressziós az is, akinek megvannak a feltételei egy normális élethez, lehet depressziós egy lottónyertes is, meg lehet olyan is, aki szörnyű körülmények közé született. De egy jólétben élő depressziós számára is ugyanolyan rémisztő ez az állapot.


Aki meg valami divatot követve állítja ezt magáról, az meg nem depressziós.

2018. júl. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!