Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok hasonló animéket?

Tudtok hasonló animéket?

Figyelt kérdés

Régebben sosem néztem animéket de pár héttel később nagyon megtettszett az egyik anime és azóta elég gyakran nézek animéket de kifogytam a számomra nézhető animékből.

Ha tudnátok mondani hasonló animéket ezekhez azt nagyon megköszönném!



Black bullet

Date a live

konosuba

no game no life



A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 1. 22:21
 1/6 vivus123 ***** válasza:

SAO

Granblue Fantasy

Danmachi

Isekai wa Smartphone to Tomo ni

Outbreak Company

Remélem valamelyik tetszeni fog

2018. febr. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kurosaki Naruto ***** válasza:

Tokyo Ghoul

Bleach

One piece

Naruto(széria)

( ezzekel el leszel elég hosszú animék a One piece:több mint 800 részes én végig néztem és meg éri!😥 Jó szórakozást

2018. febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2018. febr. 2. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek tipikusan az "isekai" nevű, néhány éve felkapottá vált műfajba tartoznak, így érdemes keresgélni. Az első válaszolóhoz hozzátenném még az Overlord-ot, meg a GATE-et. (Amúgy a második válaszban lévők valójában nem passzolnak a sorba...)
2018. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen a második válaszolónál én is észrevettem :D amúgy köszi a felvilágosítást még új vagyok az animék világában és nagyon tetszik, örülök hogy én is egy ilyen csodás közösséghez tartozhatok mint ez <3
2018. márc. 13. 20:43
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és köszi a bővítést majd megsasolom :)
2018. márc. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!