Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet annak a könyvnek a...

Szanolaa. kérdése:

Mi lehet annak a könyvnek a címe, amely halhatatlanokról szólt? A két főszereplő: egy halhatatlan vámpír férfi és egy kísérleti laborból megszöktetett lány története.

Figyelt kérdés
Régen olvastam egy könyvet, amely halhatatlanokról, ha jól emlékszem vámpírokról szólt. Romantikus könyv. Egy lányt mentenek meg egy kísérleti laborból a halhatatlanok, majd a halhatatlan vezér kijelöli segítőtársnak az egyik vámpír mellé. Ez a vámpír nem akarja elfogadni a lányt, mint segítőtárs. Nem tud semmit a lányról, csak apránként adagolva a nézőnek is tudjuk meg/ ismerjük meg a rejtélyes lányt.

2018. febr. 1. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Fa sz ság ostobáknak
2018. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha a könyv nem nyerte el tetszésedet a leírásom alapján. :) Ez van.

Várom a további válaszokat! :)

2018. febr. 9. 20:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Végre megtaláltam a könyvet. :) Ha valakit esetleg érdekelne: Dianne Duvall Halhatatlan Őrzők sorozat. (Amire konkrétan kerestem a választ az a 2.kötet volt.) Nagyon igényes fanfordítás található rá.
2019. okt. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!