Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetseges hogy...

Szerintetek lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a baratomal kb 1 hete voltunk egyut (meg szuz vagyok) nem engetem h be tegye teljesen csak a makkot (kb 3-4 cm re) eloszor vedekesztunk de utana el elevezet ezert le vete a ovszert (jol meg torute utana ujra szerete volna be helyezni de szinet csak kb 3 cm re engetem ......az utolso menstruacioam elfelejtetem fel jegyeznk es most meg nagyon felek h mart kesik 3-4 napot ezek elenere meg megis faztam a oldalamra es faj szerintetek van baj ? .(bocsanat a helyes irastert) 16/L

2018. febr. 2. 18:09
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nem akarlak lecseszni titeket de tényleg, viszont azt be kell látnotok, hogy felelőtlenül viselkedtetek.

Gondolom esemény utáni tablettát sem vettél be. Szóltál róla a szüleidnek vagy a fiúd szüleinek vagy bármilyen felnőttnek?

2018. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
tudom h hibasztunk...nem vetem be semmit...nem merunk szolni senkinek
2018. febr. 3. 19:34
 13/14 anonim válasza:
Ha nem mersz elmenni orvoshoz, és nem jön meg a vérzésed továbbra sem akkor mindenképpen mond el a szüleidnek, hogy mi történt és ők majd segítenek. Sok sikert!
2018. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mamara megjot....lekozeleb 100x jobban vigyazunk..koszonom a segitsegeket
2018. febr. 4. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!