Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánnyomozó megmondja egy...

Magánnyomozó megmondja egy adott képről, hogy mikor, hol készült, vagy ki foglalkozik képelemzéssel?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, mint a filmekben, valaki ránéz az adott képre (tájkép, városkép), és kiszúrja az apró részleteket (árnyék, növényzet, építészet), amiből meg tudja állapítani, hogy hol, és mikor készült az adott kép?


Foglalkozik valaki ilyesmivel?



#képelemzés #képelemző
2018. febr. 5. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen mi nyomozni való van? Idős ember is megteszi, ha környékről van szó. Ha mindenképpen tudós embert akarsz, akkor inkább helytörténettel foglalkozó ember kell, vagy történész, aki a közelmúltra szakosodott. Esetleg azon belül művészettörténész, vagy más spéci szakterület.

Ma pl. itt láttam egy siófoki képet, amiről ki kellene deríteni, mikor készült.

Én annyit láttam csak, hogy a szálloda jó állapotban van, zöld a fű és szörföznek.

Én ebből csak annyit tudok, hogy nem régebbi, mint ahogyan az első széldeszkások megjelentek a tavon. De az olyan 40 év. Ha az épület romlását veszem, akkor le lehet vonni olyan huszat.

Felteszem, valami ilyenre gondolsz.

2018. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, valami ilyesmire...

Apámat keresem, és csak régi képeim vannak, annyit tudok, hogy Egerben lakott (a házról, utcarészletről van kép).

Illetve valahol a Balatonon van nyaralója (kép szintén van, az árnyék sokat segít, de pl. van mellette légvezeték, ami nekem semmit sem mond).

2018. febr. 5. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Apádat keresheted a Vörös kereszt segítségével.


Ha él, akkor az élő személyek keresése szolgáltatást hazsnálva is:

[link]


Némi pénzbe kerül ugyan, de eredényes lehet.

Minél több dolgot össze tudsz szedni róla, annál nagyobb az esélye, hogy megtalálják. Ha sikerül, akkor viszont ő dönt arról, hogy akarja e veled a kapcsolatot.


Sok sikert!

2018. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!