Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik a wattpad?

Hogyan működik a wattpad?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még új vagyok a wattpadon, és nem nagyon értem még, hogyan működik. Elkezdtem írni egy történetet, és amikor kész lettem az első fejezettel el is mentettem, és amikor másnap ránéztem láttam, hogy hárman látták, de én nem tettem közzé. Nem csak akkor láthatják az emberek, amikor rámegyek arra, hogy "közzététel"?

2018. febr. 5. 16:37
 1/4 anonim válasza:
37%
Szia! Én a wattpadnak már rég tagja vagyok, és már egy könyvem is kint van, szóval szerintem elég sokat értek hozzá. Ami azt illeti nekem is előfordult már olyan, hogy elmentettem egy részt piszkozatként, és utána már azt írta ki, hogy négyen látták, ami ugye nem lenne lehetséges, mert nincs közzétéve. Szóval azt, hogy miért mutatja azt, hogy látták a piszkozatot, azt nem tudom, de arról 100%-ban tudlak biztosítani, hogy az a rész, ami nincs közzétéve NEM MEGTEKINTHETŐ. Tehát az emberek/olvasók CSAK azokat a részeket tudják megtekinteni, amelyek közzé vannak téve, amelyik résznél nálad azt írja, hogy piszkozat, azt csak te láthatod, senki más.
2018. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. febr. 5. 20:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt még meg tudná valaki mondani, hogy ha megváltoztatom a könyvborítót, akkor miért tűnik el róla a cím?
2018. febr. 6. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A Wattpad azt is megtekintésként számolja, ha te megnyitod a még nem publikált piszkozatod. Volt, hogy ott írtam meg az első fejezetem, és nem csak bemásoltam wordből, és így mire publikáltam, már 11 megtekintés volt rajta. Én úgy gondolom, az a három megtekintés te voltál.


Ha tudok, szívesen segítek. Írj privátban, ha kérdésed van! :)

2018. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!