Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan sötét...

Miért vannak olyan sötét emberek akik ha amerikában rá van irva a 911 a rendőr autóra, az rögtön arra asszociál hogy az a rendőrsség száma?

Figyelt kérdés

Kifejtem, olvastam egy magyarázatot, hogy a 911 a rendörség száma amerikában, a kérdésem igazából az hogy ha olvassa, hogy nem tűnt e föl hogy a mentőautóra sőt még a tűzoltó autóra is 911 van ráírva sőt ha megnézel egy amerikai akármilyen filmet MINDIG a 911 et tárcsázzák.... nem fér a fejembe hogy lehet valamit ilyen eltompultan és begyepesedve kezelni.


Javitsonmárki valaki, de itt a 112 a semmin kivűl mit ér?. (ahogy itt olvasgattam) lassan oda jutok hogy nemerném tárcsázni se a 112 se a 104 et inkább beköltözökegy orvos háza mellé mer akármelyiket hivom 112 104, biztos a halál vagy minimum hozzab távra károsodás. vicc.


Ezútonis, Amerikába ha 911 et hívsz nem autómata hanem diszpécser veszi föl a kagylót és ő kapsolja az illetékest. több álomással rendelkezik, szétszortan minden államban, többféle megoldással, régebben lehet mostisvan vannak olyan körzetek városon belül ahol autómat, és nyomja le az 1 es gombot rendőrség stbstbst.. bár akkor állitom még azis gyorsabb ami itt van....


Összegezve lassan ott tartok hogy magyarországon nem merek semmiylen szervet kihivni mer minek ? mire ideérnek ugyis teljesen mind1 kataklizma apokalipszis, világvége, KO ....


Világositsatok föl :D köszi


2010. jún. 7. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fogadok nemrég nézted a Különvéleményt!


(Ha esetleg nem láttad volna: a sünök vágják a jövőt, így előre van bizonyítékuk és joggal teremnek ott a helyszínen az elkövetés előtt másodpercekkel, hogy lefújják a gyilkosságot így vagy úgy.)

2010. jún. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vadmeggy ***** válasza:
Amerikában azért kell csak a 911 et hívni, mert hülyék és nem tudnak egy telefonszámnál többet megjegyezni. De ha neked 3 vagy 4 három betűs telefonszám megtanulása gondot okoz. Akkor szerintem menj fel egy egy magas helyre köss a nyakadba egy köteled és ugorj le.
2010. jún. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert az amerikaiak hülyékok és
2010. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 04:30 <


azigen pajtás, szövegértés + intelligencia a plafont verdesi. értelmezd már a kérdést meg a leirt pár mondatot aztán mondjad a magadét te nagyon sötét. még ha összefüggene a te átlalad irt szöveg tartalma az enyémmel akkor is nevetnék, ember te hányévesvagy ? komplexusodvan hogy midnig megmond a tutit vagy mivan ?. asdasd.asdasd. bekészülök, tese lehet okosabb egy "tipikus" amerikainál. tevagy itt az überkirály faszagyerek, mindent megmondó ember ? :D persze teljesen marhaság :D XDXDXDXD

2010. jún. 7. 19:27
 5/11 A kérdező kommentje:

jézusisten, hogy jön ide a különvélemény ? :D BA*DMEG XDXDXD az utolsó hozzászólás se semmi :'D ti totál retardáltak vagytok.


esetleg olyan ember véleménye aki felis fogja meg meg is érti a szöveg tartalmát ? XD

2010. jún. 7. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Rossz környezetbe, pontosabban rossz országba születtél. Itt az emberek ilyenek, csak a hülyeség marad meg. Túl bonyolítanak egyszerű dolgokat, vagy a komplikáltabbat veszik túl lazán. Fordítva működnek, ki érti ezt? :D

Amúgy én sem bízom rendőrökben, még az orvosban sem. Túl sokat csalódtam már bennük.

2010. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
XD (Y) telejsen eggyet értek
2010. jún. 9. 00:02
 8/11 Vadmeggy ***** válasza:
Az XD alapján te sem lehetsz több úgy 16 évesnél és itt osztod azt észt nekem. De igazából nagyon vicceske vagy hogy ilyen kérdést írsz, amire nincs válasz, csak a remek humorérzékedet fejleszted. Egyébként meg tanulj meg inkább helyesen írni okoska. Másrészről semmi értelme annak, amit írtál, tanulj már meg fogalmazni, vagy ne írj semmit! Egyébként nagyon nagy szátok van, hogy a magyar mentősök mennyire szarok, de mégis, ha anyádat elb@ssza egy kamion egyből hozzájuk fogsz fordulni, hogy jajj mentsék meg szegényt. Szóval nyugodtan lehet őket szidni, de ha valami baj történik veled ők fognak rajtad segíteni...
2010. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ááá, mekkora fej, nem tudja mit írt és kritizál...

"mire ideérnek ugyis teljesen mind1"

Erről elég könnyű a Különvéleményre asszociálni. És nem mindegy neked, ki milyen szövegértéssel égeti magát? (Főleg így..)

2010. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Négyszer olvastam el a kérdést és csak egy csapongó összehányt romhalmazt látok, nem pedig értelmes szöveget.

Ami választ tudok neked adni.. Nem tudok hiszen egy épkézláb kérdést sem tudtál összehozni...

Nem tudom hol élsz de Mo.-n vészhelyzetben piszok gyorsan ott terem a mentő a tűzoltóság vagy a rendőrség. Már csak azért is mert rögzítve van a betárcsázás időpontja és az intézkedés is. Isten ments hogy a 11-es rendszer valaha is működjön itthon.

De igazad van inkább ne hívj magadhoz mentőt. Kár lenne az üzemanyagért és a személyzetért, lehet máshol értékesebb embert is megtudnának menteni...

2013. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!