Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek az angol középiskolák::?

Zsanettkl kérdése:

Milyenek az angol középiskolák::?

Figyelt kérdés
Sziasztok Nem rég derült ki hogy kiköltözünk Angliába.15 éves lány vagyok és itt Magyarországon most mennék középiskolába. De tudom hogy angliában az álltalános iskola csak 6.osztályig tart. Tanácsokat és tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek: Hogy milyenek az Angol középsulik.?Nehéz e megtanulni a nyelvet? Meg hogy így is 9.be kerülök?

2018. febr. 5. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem leszel 9.es. 15-16 fölött már szakot tanulnak a diákok. Collegeban lehet választani hogy miket/mit szeretnél csinálni és bekell küldeni a jelentkezést. Nem baj hogy ha a megjelölt szakra nem vagy alkalmas mert lesz egy interjú amin van szint felmérő angolból meg egy emberrel meg lehet beszélni hogy mi lenne a legjobb neked. Hogy ha tudod hogy melyik részre költöztök akkor érdemes keresgélni hogy melyik hely tetszik a legjobban, ugyanis itt nagyon sok van
2018. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és angolra meg matekra kell majd járni még a sima óráid mellett. Azt hiszem nekem 1-2 volt egy héten. Az angolt érdemes már most elkezdeni de itt is sokat fognak tanítani az iskolában. Angolból tavasszal van vizsga, matekból pedig van 2 novemberben meg 2 tavasszal. Ezek 2 külön vizsga időszakok hogy ha átmész akkor többet nem kell járni. A ct akarják eléretni ha az meg van akkor már csak a szakodra kell figyelni.
2018. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. 14 eves vagyok, itt Angliaban 9.-es. 10.-es leszel. Amugy nagyon jok, en itt kezdtem a sulit es imadom. Mondjuk vannak barataim akik pl. afrikai, indiai embereket gyulolnek, hat itt akad az is, habar a sulimban afrikai es kinai gyerek van. En szemely szerint nem gyulolom oket, nem menekultek, egyszeruen idekoltoztek. En a nyelv ugybe beleszolni nem tudok mert felig angol vagyok tehat anyanyelvem az angol is. De a magyar ismeroseim konnyen tanultak volt aki nem tanulta hanem siman raragadt mert azt hallotta a kornyezeteben. Ugyanezek az ismerosok mondtak hogy nagyon jol kell tudni a nyelvet hogy mindent megerts de ne ijesszen meg konnyen megtanulod tudjak hogy nem vagy angol nem az lesz az elso kikotesuk hogy perfect legyen az angolod. Jo sulik, szeretek suliba jarni =)
2018. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!